حمله خونین به خواهر به خاطر طلاق دریافت!

به گزارش تور ایران، مردی که متهم است به خاطر مطلقه بودن خواهرش او را با ضربات متعدد چاقو تا پای مرگ کشاند، در دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه رفت.

حمله خونین به خواهر به خاطر طلاق دریافت!

به گزارش شرق، این پرونده پنج سال قبل با شکایت دو دختر به مأموران پلیس ارجاع داده شد. خواهر کوچک تر که روناک نام دارد به مأموران گفت دو برادرش خانه آن ها را پیدا کردند و با ورود به خا نه و واردکردن ضربات متعدد چاقو خواهرش را در آستانه مرگ قرار دادند.

درحالی که نازنین خواهر عظیم تر در بیمارستان با مرگ دست وپنجه نرم می کرد، تحقیقات برای بازداشت دو برادر شروع شد؛ اما کوشش ها راه به جایی نبرد. این در حالی بود که بعد از روز ها بیهوشی، نازنین به طور معجزه آسایی از مرگ نجات پیدا کرد و به هوش آمد. ضرباتی که بر او وارد شده بود، به شدت عمیق بود و رگ های حیاتی گردنش آسیب دیده بود، به همین دلیل پزشکان احتمال زنده ماندن او را بسیار ضعیف می دانستند.

نازنین بعد از بهبود نسبی به مأموران گفت: وقتی نوجوان بودم به عقد مردی درآمدم که دوستش نداشتم. او من را اذیت می کرد، من دو فرزند دارم، اما تصمیم گرفتم از او جدا شوم. خانواده ام طلاق را بد می دانستند، ولی من تصمیم خودم را گرفته بودم و حاضر نبودم دیگر به زندگی تلخ و سختی که با آن مرد داشتم ادامه دهم؛ اما برادرانم من را تهدید کردند و گفتند اگر جدا شوم من را می کشند. بااین حال به حرف آن ها توجهی نکردم و مخفیانه با خواهر کوچکم به تهران آمدیم. ما در تهران کار می کردیم و زندگی خودمان را داشتیم تا اینکه یک شب دو برادرم به خانه ما حمله کردند.

من می دانم که شوهر سابقم در این کار دست داشته است. او به من گفته بود نمی گذارد راحت زندگی کنم. من می دانستم اگر طلاق بگیرم، او دیگر اجازه نمی دهد دخترانم را ببینم. به همین خاطر همراه خواهر و دو دخترم راهی تهران شدیم. ما در خانه بودیم که یکباره دو برادرم به آنجا آمدند و با قمه به جانم افتادند.

تحقیقات پلیس برای بازداشت دو برادر خشن و شوهر سابق زن جوان ادامه یافت، اما پلیس به نتیجه ای نرسید تا اینکه یک سال قبل مأموران توانستند به وسیله تلفن همراه رد شوهر سابق نازنین را پیدا و او را شناسایی نمایند. این مرد بعد از دستگیری اتهامش را انکار کرد و گفت: من در این درگیری نقشی نداشتم و بی اطلاع هستم.

درحالی که هیچ ردی از دو برادر نبود، نازنین به پلیس آگاهی رفت و گفت به تازگی متوجه شده برادر عظیمش در یک درگیری طایفه ای تیراندازی نموده و حالا در زندان است. با اطلاعاتی که این زن به پلیس داده بود، برادر عظیم نازنین به نام فرید تحت بازپرسی نهاده شد و به جرمش اعتراف کرد.

وی گفت: باور کنید قصد کشتن خواهرم را نداشتم. ما در خانواده مان طلاق را بد می دانیم؛ اما نازنین از همسرش جدا شد و همراه خواهر کوچکمان به تهران آمد. او آبروی ما را برد. چند روز قبل از این ماجرا شوهر سابق نازنین با من تماس گرفت و گفت خانه نازنین را پیدا نموده است. او گفت خواهرمان آبروی ما را برده و خانه مجردی اجاره نموده است.

متهم ادامه داد: من و برادرم از شنیدن حرف های او عصبانی شدیم و تصمیم گرفتیم نازنین را تنبیه کنیم. به همین خاطر به خانه او رفتیم. حالا من ردی از برادرم ندارم و نمی دانم او کجا گریخته است.

درحالی که پزشکی قانونی آثار 17 بریدگی عمیق قمه را روی بدن زن جوان تأیید نموده بود، پرونده دو برادر خشن به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد. این در حالی بود که پلیس ردی از برادر کوچک وی به دست نیاورده بود. از سویی نازنین از برادرش اعلام گذشت کرد. در جلسه دادگاه وکیل نازنین گفت: موکلم اعلام گذشت نموده و به همین دلیل در دادگاه حاضر نشده است. او بعد از این ماجرا به افسردگی شدید مبتلا شده و زندگی سختی دارد.

وقتی فرید که با قرار وثیقه آزاد بود در صندلی ویژه ایستاد، ادعای عجیبی را عنوان نمود. او گفت: قبول دارم همراه برادر کوچکم به خانه نازنین حمله کردیم و هر دو قمه در دست داشتیم؛ اما من ضربه ای به خواهرم نزدم و بی گناه هستم. من شاهدی دارم که همراه ما به خانه خواهرمان آمده بود و ثابت می نماید من هیچ ضربه ای به خواهرم نزده ام. برادرم که حالا فراری است ضربه های قمه را به خواهرمان زد. من فقط همراه او آنجا حضور داشتم.

با این ادعا قضات دادگاه وارد شور شدند و ادامه رسیدگی را به بعد موکول کردند. همچنین دستور داده شد تا پلیس برای بازداشت متهم دیگر پرونده اقدام کند.

منبع: فرارو
انتشار: 19 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 19 اردیبهشت 1400 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 1740

به "حمله خونین به خواهر به خاطر طلاق دریافت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله خونین به خواهر به خاطر طلاق دریافت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید