خبرنگاران انتقاد آمریکایی ها از از رفتار غیر متعارف ترامپ

به گزارش تور ایران، تهران- خبرنگاران- رفتار غیرمتعارف دونالد ترامپ در مراسم روز گذشته کمپین انتخاباتی اش با انتقاد کاربران شبکه های اجتماعی در آمریکا روبرو شد.

خبرنگاران انتقاد آمریکایی ها از از رفتار غیر متعارف ترامپ

به گزارش روز سه شنبه خبرنگاران، رئیس جمهوری آمریکا طی مراسم کارزار انتخاباتی اش در فلوریدا در حالی همراه با پایکوبی و پایکوبی و بدون ماسک در میان حامیانش حضور یافت که این رفتار انتخاباتی رئیس جمهوری آمریکا انتقادهای را در میان شبکه های اجتماعی به دنبال داشته است.

بعضی از منتقدان این رفتار ترامپ به شدت از او انتقاد نموده اند و اعلام کردند چرا زمانیکه شمار مرگ و میر ناشی از کرونا در این کشور به 220 هزار نفر افزایش یافته و مدیریت دولت وی ناکارآمد بوده، وی به شادی و `پایکوبی می پردازد.

در حالی انتقادهایی از ترامپ در فضای مجازی نسبت به این رفتار انتخاباتی ترامپ مطرح شده است که رئیس جمهوری آمریکا برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری آینده به فعالیت های گسترده اش در فضای مجازی امید زیادی بسته اما همین انتقادها نشان می دهد که موضع گیری های انتقادی از ترامپ می تواند به ضرر وی باشد.

از زمان معین شدن ابتلای ترامپ به ویروس کرونا برآورد های فراوانی در خصوص شرایط جسمانی وی مطرح شده است. رئیس جمهوری آمریکا در چند روز اخیر کوشش نموده خود را رهایافته از کرونا جلوه دهد اما تایید سلامتی کامل وی در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.

ترامپ که ابتدا ویروس کرونا را جدی نگرفته بود در حالی به بیماری کووید- 19 مبتلا شد که انتقادهای فراوانی در محافل عمومی نسبت به مدیریت این شرایط در آمریکا علیه دولت وی مطرح شده است.

پنجاه و نهمین انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا که قرار است در 3 نوامبر 2020 (13 آبان 1399) برگزار گردد به یکی از بی سابقه ترین انتخابات در تاریخ آمریکا بدل شده است.

بحران همه گیری ویروس کرونا که اکنون از هشت میلیون نفر مبتلا عبور کرد شمار جان باختگان آن نیز 220 هزار نفر نیز گذشت، کارشناسان و ناظران داخلی آمریکا آنرا متوجه سوء مدیریت دونالد ترامپ دانسته اند، فردی که بعنوان رئیس جمهوری آمریکا همه گیری این ویروس در این کشور را بی اهمیت می خواند خود در یازدهم مهرماه درپیام توئیتی از ابتلای خودو همسرش به کووید-19 اطلاع داد.

اکنون وی با زیر پا نهادن تمامی شیوه نامه های بهداشتی در آمریکا بعنوان یک فرد ناقل به ویروس کرونا، کارزار انتخاباتی خود را از روز دوشنبه با رفتن به فلورید ازسرگرفت، این درحالی است که پزشکان کاخ سفید ادعا می نمایند ترامپ دیگر ناقل کووید-19 نیست.

منبع: ایرنا
انتشار: 27 آبان 1399 بروزرسانی: 27 آبان 1399 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 1404

به "خبرنگاران انتقاد آمریکایی ها از از رفتار غیر متعارف ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران انتقاد آمریکایی ها از از رفتار غیر متعارف ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید