زیبایی های دریاچه لوئیس در کانادا

به گزارش تور ایران، تاریخچه دریاچه لوئیس

از زیبایی های دریاچه لوئیس در کانادا همین بس که هر آنچه از طبیعت بکر کانادا در ذهن دارید به طور یکجا و هم زمان می توان در اینجا دید! کوه های بلند، انبوه کاج های سربه فلک کشیده و کلبه ای در کنار آن به همراه دریاچه ای زلال! در ادامه همراه ما باشید تا با زیبایی های دریاچه لوئیس در کانادا بیشتر آشنا شوید.

زیبایی های دریاچه لوئیس در کانادا

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید.

تاریخچه دریاچه لوئیس

شاید تاریخ و افسانه هایی که پشت این مکان است را بتوان یکی از دلایل زیبایی دریاچه لوئیس در کانادا دانست. چرا که افسانه ها و داستان های زیبا در ایجاد حس خوب انکار نشدنی است. اینکه بومیان کانادا در چه زمانی به این منطقه پا گذاشته اند معین نیست اما تاریخ نام تام ویلسون را به عنوان اولین غیر بومی (سفید پوست) که پا به این منطقه گذاشته است، ثبت نموده است. اولین زمانی که به زیبایی های دریاچه لوئیس در کانادا پی برده شده است در سال 1882 بوده است و از آن موقع نام دریاچه ماهی کوچولو بر این دریاچه گذاشته شد. اما این نام بیشتر از یک سال بر روی این دریاچه دوام نیاورد و سال بعد توسط دکتر داوسن که به همراه ویلسون برای تماشای زیبایی های دریاچه لوئیس در کانادا راهی این منطقه شده بود به زمرد دریاچه تغییر کرد. جالب است بدانید که این نام هم فقط یک سال بر روی این دریاچه ماند و این دریاچه سال بعد نام لوئیس را به خود گرفت. گفته می گردد لویئس نام دختر چهارم ملکه ویکتوریاست.

در کنار این دریاچه کلبه ای دیده می گردد که این منظره زیبا را تبدیل به یک تابلوی نقاشی زیبا نموده است! یک کلبه زیبا در سال 1888 به عنوان سرپناه برای ماهیگیران توسط یکی از کارمندان کانادایی اقیانوس آرام ساخته شد که البته بنایی که امروزه در کنار این دریاچه دیده می گردد با آنچه ساخته شده بود متفاوت است و این بنای جدید جایگزین آن شده است.

ویزای کانادا

دمای هوا دریاچه لوئیس

یکی دیگر از زیبایی های دریاچه لوئیس در کانادا تغییر ظاهر طبیعت این دریاچه در فصل های مختلف سال است. از لحاظ آب و هوایی بر خلاف تصور عموم که فکر می نمایند چون این دریاچه در کانادا و محصور بین رشته کوه های بلند است همواره باید سرد باشد باید گفت که در تابستان هوای دل انگیزی را می توان در این ناحیه تجربه کرد. در جولای و آگوست دمای هوا در روز به 21 درجه سانتی گراد و در شب ها به 7 درجه سانتی گراد می رسد. البته بارش باران در تابستان در این منطقه وجود دارد و همواره افرادی که به این منطقه می فرایند باید لباسی مخصوص باران با خود به همراه داشته باشند.

شاید برای ما ایرانی ها بارش برف در پاییز کمی عجیب باشد اما این امر در کانادا مخصوصا منطقه ای که دریاچه لوئیس در آن قرار گرفته غیر طبیعی نیست! به طور کلی در این منطقه پاییز کوتاه است و از ماه اکتبر مردم منتظر بارش برف می باشند. وقتی ماه نوامبر فرا می رسد دیگر بارش برف و سوز هوا آغاز می گردد. در روز دمای هوا در بیشترین حالت به درجه سانتیگراد و در شب به زیر صفر می رسد و قله کوه ها از بارش برف سفید رنگ می گردد. طبیعت پاییز را می توان یکی دیگر از زیبایی های دریاچه لوئیس دانست.

تصور زمستان در این دریاچه بی نظیر است! دمای حداکثر منفی 3 درجه روز و منفی 14 درجه در شب را در ماه دسامبر می توان دید. البته وقتی دمای هوا به منفی 30 درجه می رسد، ماندن در این منطقه کار هرکسی نیست! بیش از 2 متر برف خشک در طول زمستان این منطقه را می پوشاند.

و اما فصل زیبای بهار خود به تنهایی تمام زیبایی های دریاچه لوئیس در کانادا را به همراه دارد. این فصل هم زمستان است و هم تابستان و گاهی هم پاییز! اگر در این فصل به این ناحیه زیبا می روید لباس های مخصوص هر سه فصل را با خود به همراه ببرید!

منبع: دلتابان
انتشار: 4 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 750

به "زیبایی های دریاچه لوئیس در کانادا" امتیاز دهید

1 کاربر به "زیبایی های دریاچه لوئیس در کانادا" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیبایی های دریاچه لوئیس در کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید