سقوط خودرو در محل فروکش پارکینگ ساختمان

به گزارش تور ایران، خبرنگاران: نشست کف پارکینگ یک مجتمع مسکونی در خیابان ستارخان باعث فرو رفتن یک دستگاه خودروی سواری به داخل چاه فاضلاب شد.

سقوط خودرو در محل فروکش پارکینگ ساختمان

جهت دریافت خدمات بازسازی آپارتمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش خبرنگاران به نقل از 125، با تماس ساکنان یک مجتمع مسکونی7 طبقه با سامانه 125، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های 77 و همچنین گروه نجات 3 این سازمان رادر ساعت 18 دیروز به محل حادثه در خیابان ستارخان، خیابان خسرو جنوبی روانه کرد.

رضا اسلامی معاون منطقه 2 عملیات آتش نشانی تهران در این باره ابراز داشت: راننده خودرو سمند در حال پارک خودرو در قسمت پارکینک این مجتمع مسکونی بود که ناگهان عقب خودرو به داخل فرو رفت.

وی اضافه کرد: در پی این حادثه این راننده که دچار ترس و وحشت شده بود به سرعت از داخل خودرو خارج شد و از محل حادثه دور شد.

معاون عملیات منطقه 2 آتش نشانی در ادامه گفت: هنگامی که به محل حادثه رسیدیم مشاهده کردیم که در این پارکینگ، یک دستگاه خودروی سواری از قسمت عقب به داخل گودالی به عمق 3 متر فرو رفته است.

اسلامی علت نشست کف پارکینگ را ناشی از شکستگی طوقه چاه فاضلاب ساختمان ذکر کرد و اضافه کرد: براثر این حادثه کف پارکینگ و دهانه چاه به یکباره فروکش کرد واین خودرو به داخل حفره ایجاد شده سقوط کرد.

وی توضیح داد: آتش نشانان بلافاصله پس از ایمن سازی محل و با استفاده از تجهیزات نجات، این خودرو را از داخل گودال خارج و تحویل مالک آن دادند.

منبع: تسنیم
انتشار: 20 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 1042

به "سقوط خودرو در محل فروکش پارکینگ ساختمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سقوط خودرو در محل فروکش پارکینگ ساختمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید