شمارش معکوس برای بازگشایی شهربازی پارک ملت شروع شد

به گزارش تور ایران، سرپرست مدیریت دارایی ها و توسعه خدمات شهرداری مشهد از بازگشایی شهربازی پارک ملت در سال آینده خبرداد.

شمارش معکوس برای بازگشایی شهربازی پارک ملت شروع شد

به گزارش خبرنگاران خراسان رضوی، لیلا نوروزی مطرح کرد: شهربازی پارک ملت یکی از فضاهای قدیمی و تفریحی شهر مشهد و مکانی برای گذران اوقات فراغت شهفرایندان و زائران به شمار می رود، به همین جهت مدیریت شهری درانتهای سال گذشته به دلیل احتیاج این مجموعه به بهسازی، بازسازی و استانداردسازی دستگاه ها از شرایط پاندومی کرونا استفاده کرد و نسبت به اجرای پروژه های مذکور در حوزه تجهیزات، فضاسازی و ابنیه اقدام نمود.

وی اضافه کرد: بر طبق پیش بینی ها بخش زیادی از این اقدامات جهت بازگشایی مجدد شهربازی پارک ملت تا تیرماه امسال اعمال شد، اما با تداوم شرایط همه گیری و ابلاغ مصوبات ستاد ملی کرونا امکان بازگشایی این مجموعه فراهم نشد، در نتیجه بهمن ماه امسال با اعلام شرایط آبی کرونا در شهرمشهد و اتمام عملیات اجرای پروژه، مقرر شد مجموعه مذکور با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در سال آینده فعال شود.

نوروزی با اشاره به شروع واکسیناسیون وامیدواری ایجاد شده در کنترل شرایط، پیش بینی ستاد ملی کرونا را کاهش شرایط پاندومی در سال آینده دانست وگفت: مجموعه شهربازی پارک ملت با ارتقا کیفیت قابل توجهی آماده واگذاری به سرمایه گذار بخش خصوصی می باشد و ساعت فعالیت این مجموعه در بازه زمانی خارج از محدودیت های تردد خواهد بود.

وی در ادامه گفت: در راستای حفظ حقوق سرمایه گذاران، کارشناسان حوزه فنی پس از آنالیز های لازم مدل قرارداد مجموعه مذکور را به صورت یکساله و با لحاظ کنترل ریسک حضور بهره بردارطراحی نموده اند، در این مدل با لحاظ امکان ادامه فرایند شرایط قرنطینه، عدد مشخصی از درآمد شهربازی که شامل هزینه های نگهداری و بهره برداری است متعلق به بهره بردار خواهد بود و سهم شهرداری از مازاد درآمدها اخذ می شود.

نوروزی در انتها اعلام کرد: فضای رو بازاین مجموعه و رعایت تمامی پروتکل ها اطمینان خاطر نسبی برای شهفرایندان ایجاد می نماید که به تبع مراجعه و استقبال از شهربازی را پیش رو خواهد داشت، همچنین اطلاعات مربوط به نحوه مشارکت بخش خصوصی فعال در حوزه مربوطه در قالب فراخوان منتشر شده است که که به وسیله سایت معاونت مالی شهرداری مشهد به آدرس www. Eco.mashhad.ir قابل دسترسی می باشد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 19 فروردین 1400 بروزرسانی: 19 فروردین 1400 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 1685

به "شمارش معکوس برای بازگشایی شهربازی پارک ملت شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شمارش معکوس برای بازگشایی شهربازی پارک ملت شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید