طرح های نوآورانه فناوری نانو برای تجاری سازی حمایت می شوند

به گزارش تور ایران، به گزارش خبرنگاران به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، فناورانی که به یک نمونه اولیه نانویی دست یافته و بر این باورند که محصول آن ها دارای پتانسیل تجاری است، از یازدهم تا سی ام اردیبهشت ماه، می توانند برای ثبت طرح خود در برنامه طرح های نوآورانه فناوری نانو اقدام نموده و از حمایت های نانومچ در راستای تجاری سازی فناوری بهره مند شوند.

طرح های نوآورانه فناوری نانو برای تجاری سازی حمایت می شوند

برنامه طرح های نوآورانه فناوری نانو (نانومچ)، برنامه ای دائمی در ستاد ویژه توسعه فناوری نانو است که تسهیل فرایند تجاری سازی و حمایت از فناوران، پژوهشگران و شرکت های نوپای فعال در حوزه نانوفناوری را دنبال می کند. در این برنامه، تیم های مستعدی که انگیزه لازم برای تجاری سازی فناوری خود داشته باشند، می توانند از مجموعه ای از خدمات و تسهیلات استفاده کرده و همچنین از آموزش های کسب وکاری و مشاوره های مورد نیاز در حوزه های مختلف، بهره مند شوند.

شتابدهنده نانویی نانومچ، در راستا توسعه ایده تا تجاری سازی، ثبت اختراع، رصد فناوری، رصد بازار، جذب سرمایه و …، همراه فناوران بوده و به آن ها کمک می کند تا با توسعه نمونه خود، آماده ورود به صنعت و بازار شوند.

نانومچ سالانه طی فراخوان هایی، اقدام به دریافت طرح کرده که مرحله دوم فراخوان دوره نهم آن، از یازدهم اردیبهشت ماه آغاز شده و تا سی ام این ماه هم ادامه خواهد داشت. در این راستا، از تمامی تیم هایی که به جنبه های فنی، نو بودن، نانویی بودن و قابلیت تجاری طرح خود باور دارند، دعوت می گردد که برای ثبت طرح های خود در این فراخوان اقدام کرده، تا از منظر فنی و تجاری مورد ارزیابی قرار گیرند.

تیم ها در صورت ورود به مرحله مصاحبه، از منظر معیار تعامل و انگیزه هم مورد بررسی قرار می گیرند. مخاطبان گرامی، جهت اطلاع از معیارهای داوری طرح ها، می توانند به صفحه معیارهای ارزیابی مراجعه کنند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 1897

به "طرح های نوآورانه فناوری نانو برای تجاری سازی حمایت می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح های نوآورانه فناوری نانو برای تجاری سازی حمایت می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید