طغیان ایلان ماسک علیه اپل و سایر شرکت ها: بروید به جهنم!

به گزارش تور ایران، زومیت نوشت: ایلان ماسک با طغیان علیه شرکت های بزرگی مثل اپل و دیزنی گفت که توقف تبلیغات آن ها باعث مرگ پلتفرم ایکس می گردد.

طغیان ایلان ماسک علیه اپل و سایر شرکت ها: بروید به جهنم!

ایلان ماسک بامداد امروز در مصاحبه جدیدی به طور ناگهانی طغیان کرد و علیه شرکت هایی که تبلیغات را در شبکه اجتماعی ایکس متوقف نموده اند به شدت موضع گرفت. توقف تبلیغات در ایکس نتیجه پستی حاشیه ساز از سوی ایلان ماسک است که دردسرهای زیادی برایش ایجاد نموده.

ماسک در کنفرانس DealBook خطاب به شرکت های بزرگی که از ایکس فاصله گرفته اند و تبلیغات را متوقف نموده اند گفت: تبلیغ نکنید. می خواهند با تبلیغات و پول از من باج بگیرند؟ بروید به جهنم. مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس در ادامه سخنانش روی همین حرف تأکید کرد و ادامه داد: حرفم واضح است؟

ایلان ماسک پس از گفتن سخنان تند و عجیبش، برای باب آیگر، مدیرعامل دیزنی، دست تکان داد و گفت: سلام باب. دیزنی یکی از مهم ترین شرکت هایی است که تصمیم گرفته تبلیغات را در پلتفرم ایکس متوقف کند. آیگر هنگام سخنرانی ایلان ماسک در سالن مراسم DealBook حضور داشت.

انتقاد شدید ایلان ماسک در حالی ابراز می گردد که ایکس برای ادامه فعالیت هایش احتیاج شدیدی به عایدی تبلیغاتی دارد. هم زمان با سخنرانی تند ایلان ماسک، مدیرعامل فعلی ایکس یعنی لیندا یاکارینو در کوشش است شرکت های تبلیغاتی را با مذاکره برگرداند.

ایلان ماسک در مراسم امروز گفت: این تحریم تبلیغاتی در نهایت شرکت را از بین می برد. کل جهان خواهند فهمید که آن شرکت های تبلیغاتی باعث مرگ ایکس شدند و ما جزئیات کامل را به سند تبدیل می کنیم.

ایلان ماسک در دوران رهبری ایکس، بعضی از شرکت ها و مؤسسه ها را به شکایت تهدید نموده یا سراغ شکایت از آن ها رفته است تا به قول خودش اطلاعات نادرست درباره ایکس منتشر نکنند. آمار نشان می دهد در یک سال اخیر اندازه نفرت پراکنی در ایکس (که قبلاً توییتر نام داشت) افزایش پیدا نموده است و بعضی از این پست های حاشیه ای در کنار تبلیغات برندهای بزرگ به نمایش درمی آیند.

در پی افشاگری اخیر مبنی بر نمایش پست های پرحاشیه در کنار بنرهای تبلیغاتی، شرکت های بزرگی ازجمله اپل، کام کست، دیزنی، وارنربرادرز دیسکاوری، آی بی ام، پارامونت گلوبال، لاینزگیت و حتی کمیسیون اروپا تصمیم گرفته اند که دیگر در ایکس تبلیغ انجام ندهند.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 9 آذر 1402 بروزرسانی: 9 آذر 1402 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 2447

به "طغیان ایلان ماسک علیه اپل و سایر شرکت ها: بروید به جهنم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طغیان ایلان ماسک علیه اپل و سایر شرکت ها: بروید به جهنم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید