لقب پفیوزان تاریخ شایسته مردم بی پناه است یا مدیران بی لیاقت؟!

به گزارش تور ایران، خبرنگاران:مصطفی معین، وزیر اسبق علوم، با انتشار عکس و متنی در اینستاگرام اظهارات اخیر یک مقام دولتی در توئیتر را به باد انتقاد گرفت.

لقب پفیوزان تاریخ شایسته مردم بی پناه است یا مدیران بی لیاقت؟!

به گزارش خبرنگاران مصطفی معین ریاست شورایعالی نظام پزشکی، عضو هیات مدیره نظام پزشکی تهران بزرگ در این باره نوشت: پفیوز در فرهنگ دهخدا به معنی سست و ضعیف و بیکاره و پخمه است! حال باید دید که آیا کاربرد این واژه، شایسته چه کسانی است، مردم بی پناه و غیرمصون در برابر پاندمی کووید-19 یا مدیرانی که غیر از بی کفایتی و ضعف مدیریت، اندوخته دیگری به جز توهم دانایی، بی ادبی، طلبکاری از مردم، تبختر و تملق چیزی در بساط ندارند!

تا به امروز فقط 1/2 درصد از مردم ایران دو دوز واکسن کرونا را دریافت کرده و مصونیت یافته اند در صورتی که میانگین جهانی آن به 17/2 درصد رسیده است! این چه افتخاری است که ایران در بین کل کشورهای منطقه هم آخرین رتبه را در زمینه واکسیناسیون عمومی دارد!

هم اکنون با ادامه واردات و تزریق قطره چکانی واکسن، سالمندان و دردمندان مظلوم ایرانی در صف ها و ازدحام غیربهداشتی مراکز تزریق واکسن بلاتکلیف و سرگردان و در معرض آسیب بیشتری قرار دارند!

فرصت سوزی این مدیران در تهیه واکسن کرونا که علی رغم گزافه گویی های مکرر، به تلفات انسانی منجر شده به خوبی نشان دهنده شخصیت و مدیریت این آدم های تازه به دوران رسیده است!

از دولت و مراجع قضائی ذی ربط خواستار رسیدگی به فعل و انفعالات اداری و مالی، چگونگی ساز و کارهای تصمیم گیری در سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت و رفتار موهن سخنگوی آن هستیم. عملکرد و رفتاری که موجب نارضایتی مردم، اعتراض داروسازان و داروخانه ها و جامعه پزشکی شده است!

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 14 مرداد 1400 بروزرسانی: 14 مرداد 1400 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 1888

به "لقب پفیوزان تاریخ شایسته مردم بی پناه است یا مدیران بی لیاقت؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لقب پفیوزان تاریخ شایسته مردم بی پناه است یا مدیران بی لیاقت؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید