اخبار سیاسی

مرتضی حیدری: بزرگ ترین جریمه رسانه از دست دادن مخاطب است

مرتضی حیدری اخلاق رسانه ای را یک امر حرفه ای عنوان و تاکید کرد: رسانه ای که اخلاق رسانه ای را رعایت نمی کند مخاطبش را از دست می دهد و این دردناک ترین چیز برای یک رسانه است.

14 اسفند 1399

تقویت ارزش پول ملی با میزان شدن ارزش ریال در بودجه ممکن می گردد

رئیس کمیسیون بازار و پول سرمایه اتاق ایران معتقد است: تقویت ارزش پول ملی به کل شرایط اقتصاد کشور بستگی دارد و دلار نه دستوری پایین می رود و نه دستوری افزایش می یابد.

10 اسفند 1399

رزمندگان حشد شعبی حمله داعش به جرف الصخر را دفع کردند

منابع عراقی از دفع حمله عناصر به جامانده از گروه تروریستی داعش به منطقه الفارسیه در جرف الصخر از سوی نیرو های حشد شعبی خبر دادند.

9 اسفند 1399

خبرنگاران سخنگوی کاخ سفید: دولت بایدن درباره ایران با متحدانش گفت وگو می نماید

نیویورک- خبرنگاران- سخنگوی کاخ سفید در نخستین نشست خبری خود پس از شروع به کار دولت جدید آمریکا گفت که دولت بایدن میخواهد درباره موضوع هسته ایران و برجام با متحدان خارجی خود گفت و گو کند.

6 اسفند 1399

جهانگیری: روز های خوشی برای آینده کشور پیش بینی می کنم ، زمستان تمام شد و روسیاهی ماند برای کسانی که چوب لای چرخ دولت گذاشتند!

معاون اول رئیس جمهور گفت: من روز ها و هفته های خوشی برای آینده کشور پیش بینی می کنم. زمستان تمام شد و روسیاهی ماند برای کسانی که به جای یاری به دولت سعی کردند با زبان و اقداماتشان چوب لای چرخ بگذارند.

5 اسفند 1399

تجدید نظر در اولتیماتوم، رضایی حداقل تا نیم فصل سرمربی ذوب آهن

به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال ذوب آهن در حالی یکی از دو تیم بدون پیروزی لیگ برتر است که عملکرد فنی این تیم از سوی کارشناسان مثبت ارزیابی شده و نقش اشتباهات تاثیرگذار داوری نیز در نتایج این تیم غیر قابل کتمان است.

4 اسفند 1399

جلسه شورای سیاستگذاری جشنواره فیلم موج برای تصمیم گیری درباره اختتامیه

تهران (پانا) - جدیدترین جلسه شورای سیاستگذاری چهارمین جشنواره فیلم موج با دستور کار نحوه برپایی اختتامیه و انتخاب داوران برگزار گردید.

4 اسفند 1399

برنامه ریزی برای ایجاد آشوب در عراق در سایه حضور بایدن

به گزارش خبرنگاران به نقل از المعلومه، محمد الساعدی تحلیلگر سیاسی عراقی گفت که دولت این کشور نسبت به مصوبه مجلس مبنی بر اخراج نظامیان آمریکایی بی توجه بوده و به همین دلیل، آمریکا مداخلات خود را در امور داخلی از جمله امور سیاسی و مالی عراق افزایش داده...

3 اسفند 1399

مشاور بایدن موضع دولت ترامپ درباره انصارالله را رد کرد، نگرانی نمایندگان آمریکا از تصمیم پامپئو

مشاور رئیس جمهوری منتخب آمریکا گفت که تصمیم دولت ترامپ مبنی بر تروریستی خواندن جنبش انصارالله، تنها به رنج بیشتر منجر خواهد شد.

1 اسفند 1399

افتتاح 6 پروژه صنعت برق در 2 استان یزد و کرمان

6 پروژه صنعت برق در دو استان یزد و کرمان با اعتبار 240 میلیارد تومان، همزمان با هفته سی و هفتم پویش #هرهفته-الف-ب-ایران با حضور وزیر نیرو افتتاح شد.

30 بهمن 1399

پاکستان خواهان همکاری با ترکیه در مبارزه با داعش

فرمانده نیروی هوایی پاکستان از آنچه که جنگ ترکیه علیه داعش خواند، حمایت و آن را معضل مشترک دو کشور توصیف کرد و اضافه کرد: داعش پدیده ای است که ما در مرزهای پاکستان با آن روبرو بوده و برای غلبه بر این تهدید، خواهان همکاری مشترک با آنکارا هستیم.

26 بهمن 1399

اعتبار گواهی نامه مهارتی در 70 کشور، لزوم بازنگری در نظام آموزش و مهارت بر مبنای آینده پژوهی

خبرنگاران/سمنان معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بر ضرورت بازنگری در نظام آموزشی و مهارتی بر مبنای آینده پژوهی تاکید کرد و گفت: تا سال 1402 متاثر از موج چهارم انقلاب صنعتی با رویش 133 میلیون شغل جدید روبرو خواهیم بود.

25 بهمن 1399

تمرکززدایی از پایتخت با طرح ابرایران

تهران (پانا) - یکی از معضلات کنونی کشور در حوزه فناوری اطلاعات این است که پلتفرم ها، خدمات و محتوا در تهران، پایتخت متمرکز شده و بارترافیکی در این ابرشهر بسیار بالاست و از سوی دیگر این برخلاف اهداف شبکه ملی اطلاعات است.

24 بهمن 1399

سهم اقتصاد دیجیتال در شکل گیری زیست بوم استارت آپی پایین است

معاون وزیر ارتباطات با اشاره به بررسی چالش های اصلی کشور در حوزه اقتصاد دیجیتال گفت: سهم اقتصاد دیجیتال در چگونگی شکل گیری کسب و کارهای جدید و زیست بوم استارت آپی در کشور پایین است.

17 بهمن 1399

گزارش حادثه هواپیمای اوکراینی به زودی در دسترس مردم قرار می گیرد

تهران (پانا) - وزیر راه و شهرسازی گفت جمع بندی سانحه هواپیمای اوکراینی تمام شده و در اختیار ذی نفعان قرار گرفته است. گزارش آن به زودی در سامانه هواپیمایی کشوری برای همه مردم قابل رویت خواهد بود.

17 بهمن 1399

راهنمای مهاجرت به دانمارک؛ راه های مهاجرت و نکات مهم

دانمارک کشوری شبه جزیره در شمال اروپا است که رتبه اول در برابری دستمزد در جهان را به خود اختصاص داده است و مردم آن در بهترین شرایط کاری و رفاه اجتماعی زندگی میکنند. این کشور می تواند مقصد مناسبی برای مهاجران باشد. با راهنمای مهاجرت...

16 بهمن 1399

حضور 13 کشور از آسیا در مسابقات شطرنج دانشجویان نشانگر همدلی در عین رقابت است

رئیس سازمان امور دانشجویان در پیامی به مسابقات شطرنج دانشجویان دانشگاه های آسیا گفت: حضور 13 کشور از آسیا در این مسابقات نشانگر دوستی های دیرینه این کشور ها با هم و همدلی ها در کنار رقابت سالم ورزشی است.

12 بهمن 1399

2 میلیون نفر در صنایع خلاق کشور فعال هستند

تهران(پانا) - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون می گوید طبق ارزیابی های انجام شده 2 میلیون نفر در صنایع خلاق کشور فعال هستند.

10 بهمن 1399

ماجرای ویدئو نوجوان 14ساله و واکنش آذری جهرمی

وزیر ارتباطات به ویدئوی منتشر شده از گفت و گوی یک نوجوان 14 ساله به یک اینفلوئنسر در اینستاگرام واکنش نشان داد. آذری جهرمی گفت که ویدئویی تلخ و آزار دهنده بوده است. اما او از کسانی که این ویدئو را دلیلی برای لزوم فیلتر اینستاگرام می دانند انتقاد کرد.

10 بهمن 1399

الکاظمی: برخی مظنونان حمله راکتی به منطقه سبز بازداشت شدند

نخست وزیر عراق از بازداشت گروهی از افراد مظنون در حمله راکتی به منطقه الخضراء در بغداد خبر داد.

7 بهمن 1399
تعداد: (384)