مهربانى هاى ریزه میزه هم دیجیتال شد

به گزارش تور ایران، به گزارش خبرنگار خبرنگاران در اصفهان، مسئول سازمان های مردم نهاد شهرداری اصفهان در این رابطه گفت: مجموعه کتاب مهربانى هاى ریزه میزه با موضوع کار داوطلبانه در کلاس های آموزشی خانه کودک تحت عنوان آموزش مهارت های زندگی به بچه ها ارائه شده است.

مهربانى هاى ریزه میزه هم دیجیتال شد

ژاله کرمانی از رونمایی نسخه دیجیتال مجموعه کتاب مهربانى هاى ریزه میزه اطلاع داد و اضافه کرد: پیش از این قرار بود به منظور ترویج و توسعه فرهنگ کار داوطلبانه در بین بچه ها در برنامه ای مدون با مشارکت سازمان مردم نهاد علم پژوهان مربیان آموزش دیده در مهدهای کودک اصفهان کار داوطلبانه را به بچه ها آموزش دهند که با توجه به شیوع بیماری کرونا بر آن شدیم پنج جلد این کتاب را به صورت قصه گویی و روایت گونه فراوری و در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در دسترس همگان قرار دهیم که فراوری آن در مراحل انتهای نهاده شده است.

به منظور پاسداشت نویسندگان کودک و نوجوان و نظرخواهی از آنان، این مجموعه پنج جلدی به نویسندگان کشور اهدا شد که بازخورد خوبی داشت و از نظرات آنها در تهیه مجموعه سه جلدی دست های کوچک، مهربانی های عظیم نیز استفاده شده است.

کرمانی در انتها گفت: همچنین سال جاری مسابقه ای با عنوان مهربانی از زبان بچه ها به صورت مجازی برگزار گردید که مورد استقبال بسیار خوبی نهاده شد و به 100 نفر از شرکت کنندگان جوایزی اهدا شد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 8 فروردین 1400 بروزرسانی: 8 فروردین 1400 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 1664

به "مهربانى هاى ریزه میزه هم دیجیتال شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهربانى هاى ریزه میزه هم دیجیتال شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید