تور روسیه ارزان: واردات 150 هزار تن یونجه از روسیه تا سرانجام سال جاری

به گزارش تور ایران، مدیر عامل اتحادیه دامداران کشور از واردات 150 هزار تن یونجه از روسیه تا سرانجام 1400 برای جبران کمبود با توجه به خشکسالی در کشور اطلاع داد.

تور روسیه ارزان: واردات 150 هزار تن یونجه از روسیه تا سرانجام سال جاری

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی روسیه گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، مجتبی عالی گفت: با توجه به خشکسالی در کشور برای جبران کمبود یونجه طی تفاهم نامه ای با کشور روسیه مقرر گشت 150 هزار تن یونجه به وسیله اتحادیه دامداران تا سرانجام سال وارد کشور گردد.

مدیر عامل اتحادیه دامداران کشور گفت: در حال حاضر ثبت سفارش 12 هزار تن یونجه به انجام رسیده و تا 10 روز آینده این اندازه وارد کشور می گردد و براساس برنامه ریزی های انجام شده تا سرانجام سال 150 هزار تن یونجه به وسیله واردات تأمین خواهد شد.

وی اضافه نمود: در حال حاضر دلالان با سوءاستفاده از شرایط خشکسالی و کمبود یونجه در داخل کشور به احتکار یونجه پرداختند که این واردات می تواند موجبات عرضه مقادیر احتکار شده یونجه به بازار را در پی داشته باشد.

مدیر عامل اتحادیه دامداران گفت: این یونجه با ارز آزاد وارد کشور می گردد و هم به وسیله زمینی و هم ریلی و دریایی این اقدام صورت خواهد پذیرفت در این راستا امیدواریم گمرک کشور هم همکاری های لازم را با ما برای سرعت بخشی به این واردات انجام دهد.

عالی اضافه نمود: قیمت یونجه در حال حاضر به 6 هزار و 400 تا 6 هزار و 500 تومان رسیده، اما با انجام واردات این قیمت می شکند و به حدود 5 هزار و 200 تومان می رسد بعلاوه انجام این اقدام خیال دامداران تا سرانجام سال بابت تأمین یونجه که مهمترین نهاده دامی آنهاست راحت می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 شهریور 1400 بروزرسانی: 26 شهریور 1400 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 1938

به "تور روسیه ارزان: واردات 150 هزار تن یونجه از روسیه تا سرانجام سال جاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور روسیه ارزان: واردات 150 هزار تن یونجه از روسیه تا سرانجام سال جاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید