پیغام تبریک نوری المالکی به ابراهیم رئیسی

به گزارش تور ایران، دبیر کل حزب الدعوه عراق در پیغام تبریکی به ابراهیم رئیسی گفت: بار دیگر ملت ایران حضور هوشیارانه در عرصه داشت و بار دیگر بر دشمنان و تبلیغات مغرضانه و طرح های خرابکارانه آنها، پیروز شد.

پیغام تبریک نوری المالکی به ابراهیم رئیسی

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از خبرگزاری نینا، نوری المالکی دبیر کل حزب الدعوه پیغام به سید ابراهیم رئیسی به مناسبت انتخاب وی به اسم رئیس جمهوری اسلامی ایران، تبریک گفت.

وی در پیغام تبریک خود اظهار داشت: مایه خرسندی من است که از جانب خودم، تبریکات صمیمانه را به مناسبت انتخاب شما به اسم رئیس جمهور ایران، ابراز کنم. ما امیدواریم که این انتخاب پیروز مردم مسلمان ایران به تحقق آرزوها و اهداف آنها در زمینه رفاه، پیشرفت و شکوفایی کمک کند و تحریم های ناعادلانه از دوش آنها برداشته گردد و این صبر و پایداری ملت ایران با پیروزی همراه باشد.

نوری المالکی اظهار داشت: ما خواستار ارتقای روابط میان دو کشور و دو ملت در سطح عالی و تحکیم پیوند و دوستی و طبق مشترکات زیاد که منافع مشترک را برآورده می نماید، هستیم.

دبیر کل حزب الدعوه عراق بیان نمود: بار دیگر ملت ایران حضور هوشیارانه در عرصه داشت و بار دیگر بر دشمنان و تبلیغات مغرضانه و طرح های خرابکارانه آنها، پیروز شد.

وی خطاب به رئیس جمهور منتخب ایران، اضافه نمود: از خداوند منان توفیق و پیروزیت در خدمت ملت ایران و کمک موضوعات امت اسلامی و ملت های مستضعف را برای شما آروز می کنیم. خداوند این ملت را در سایه رهبری حکیمانه، عزت عطا فرماید و جمهوری اسلامی را پیروز گرداند تا رکنی از ارکان ثبات منطقه باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 مرداد 1400 بروزرسانی: 2 مرداد 1400 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 1868

به "پیغام تبریک نوری المالکی به ابراهیم رئیسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام تبریک نوری المالکی به ابراهیم رئیسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید