پیشرفت فیزیکی 77 درصدی طرح جامع پایانه مرزی رازی شهرستان خوی

به گزارش تور ایران، مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: اجرای طرح جامع ساخت پایانه مرزی رازی با پیشرفت فیزیکی بالغ بر 77 درصد با جدیت تداوم دارد.

پیشرفت فیزیکی 77 درصدی طرح جامع پایانه مرزی رازی شهرستان خوی

به گزارش خبرنگار از ، ارسلان شکری مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان غربی با اعلام تداوم تسریع در اتمام پروژه های عمرانی پایانه مرزی رازی به اسم یکی از پایانه های مرزی زمینی مهم کشور و یکی از دروازه های اصلی ورود ایران به اروپا گفت: هم اکنون مرحله دوم فاز دوم این پایانه مرزی با پیشرفت فیزیکی بالغ بر 77 درصد و پیشرفت ریالی نزدیک به 83 درصد در حال انجام است.

وی گفت: این پایانه مرزی در سه فاز عملیاتی خواهد شد که فاز اول آن شامل محوطه سازی ایست اجباری با موضوع ساماندهی رودخانه قطور، اجرای پل ارتباطی و زیر سازی و محوطه سازی سایت اجباری بود که این مرحله به اتمام رسیده است.

شکری ادامه داد: فاز دوم پروژه احداث پایانه مرزی رازی هم شامل احداث ساختمان های مورد احتیاج بهره برداران مستقر در سایت اجباری به همراه محوطه سازی و فاز سوم شامل اجرای زیرساخت های سایت اختیاری برای توسعه و پشتیبانی به منظور ارائه خدمات تکمیلی مرتبط با سایت اجباری می گردد که احداث، اجرا و بهره برداری آن به وسیله سرمایه گذاری بخش خصوصی مدنظر است.

این مقام مسئول ادامه داد: هم اکنون عملیات های اجرای سفید کاری کف و دیوار، تاسیسات ساختمان، تاسیسات برقی و مکانیکی ساختمان، نمای سرامیک و کامپوزیت پرسلان، اجرای کنار سقف کاذب، عملیات کریدور خروج از کشور و محوطه سازی در پایانه مرزی رازی انجام می گردد که امید است با اتمام کامل پروژه های عمرانی آن شاهد رونق و فعالیت چشمگیر این پایانه مرزی در بحث ترانزیت کالا و مسافر به اسم یکی از پایانه های مرزی مهم استان و کشورمان باشیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 30 شهریور 1400 بروزرسانی: 30 شهریور 1400 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 1943

به "پیشرفت فیزیکی 77 درصدی طرح جامع پایانه مرزی رازی شهرستان خوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشرفت فیزیکی 77 درصدی طرح جامع پایانه مرزی رازی شهرستان خوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید