پیش فروش بلیت های جشنواره فیلم فجر از هشتم بهمن بدون ذکر نام فیلم

به گزارش تور ایران، به احتمال زیاد بلیت هایی که پیش فروش می شود فاقد نام فیلم ها خواهد بود و تنها زیرگروه، سینما و سانس نمایش فیلم ها بر روی آن ها قید شده است.

پیش فروش بلیت های جشنواره فیلم فجر از هشتم بهمن بدون ذکر نام فیلم

پیش فروش بلیت های چهل ویکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در حالی از هشتم بهمن آغاز می شود که بلیت ها بدون درج نام فیلم ها به فروش خواهد رسید.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، یکی از مهمترین بخش های جشنواره فیلم فجر، سینما های مردمی جشنواره است که علاقه مندان پرشور به سینما به تماشای فیلم های راه یافته به این رویداد می نشینند. پیش فروش بلیت های جشنواره فیلم فجر از هشتم بهمن بر اساس اخبار اعلام شده بلیت فروشی برای سینماهای مردمی از هشتم بهمن به صورت رسمی کلید خواهد خورد.

با آغاز پیش فروش بلیت های سینما های مردمی چهل ویکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر از هشتم بهمن ماه مخاطبان می توانند براساس جدول بندی های اجرا شده اقدام به تهیه بسته های مورد نظر خود کنند و به احتمال زیاد بلیت هایی که پیش فروش می شود فاقد نام فیلم ها خواهد بود و تنها زیرگروه، سینما و سانس نمایش فیلم ها بر روی آن ها قید شده است.

مخاطبان علاقه مند به تماشای فیلم ها براساس بسته های اعلامی اقدام به تهیه بلیت خواهند کرد، اما به احتمال زیاد از ترتیب تماشای فیلم ها تا روز آغاز رسمی جشنواره بی اطلاع خواهند بود.

منبع: عصر ایران
انتشار: 29 دی 1401 بروزرسانی: 29 دی 1401 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 2342

به "پیش فروش بلیت های جشنواره فیلم فجر از هشتم بهمن بدون ذکر نام فیلم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش فروش بلیت های جشنواره فیلم فجر از هشتم بهمن بدون ذکر نام فیلم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید