کسب و کار

تکلیف ته لنجی در جلسه با وزیر کشور معین می گردد

نماینده مردم بوشهر با تأکید بر توجه به مشاغل مردم ساحل نشین استان گفت: اگر معیشت و شغل مردم با یک بخشنامه دست خوش تغییر عمده و در واقع تعطیل گردد، شیوه نادرستی است که باید مجریان و تصمیم گیران درباره این شیوه ها تجدید نظر نمایند.

27 مهر 1399

عراق به دنبال خرید جنگنده رادار گریز سوخوی 57

به دنبال رجحان جنگنده های رادارگریز سوخوی 57 روسیه موسوم به (SU -57) در مقایسه با انواع آمریکایی معروف به اف 22، عراق تمایل خود را برای خرید این نسل جدید از سوخو اعلام کرده است.

24 مهر 1399

پورابراهیمی: دولت جزییات طرح گشایش اقتصادی را به مجلس ارائه نکرده ، با عرضه نفت طبق نظر دولت مخالفیم

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اگر فروش نفت به صورت قطعی باشد نه برای دولت بعد مسئله ای ایجاد خواهد کرد و نه برای مردم، اما اگر دولت بخواهد طبق نظر خود عمل کند قطعا مشکل ایجاد خواهد شد.

22 مهر 1399

خبرنگاران زنجان جزو استان های با بالاترین رشد مالی در کشور است

زنجان- خبرنگاران- مدیرکل امور مالی و دارایی استان زنجان گفت: اقداماتی که طی چند سال گذشته در استان انجام گرفته نشان می دهد در مقایسه با شاخص ها و آمارهای چهار پنج سال گذشته، زنجان پس از اصفهان و هرمزگان بیشترین رشد مالی را در بین استان های کشور داشته است....

22 مهر 1399

دو راهی بنیاد با مستضعفان

کار بنیاد مستضعفان از بازپس گیری کاخ مرمر و املاک خیابان فرشته، نیاوران، کوهک و... به شوره زار های خوزستان رسیده است. روزی که پرویز فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان، روی کار آمد، وعده داد که اموال این مجموعه را پس می گیرد.

19 مهر 1399

آغاز طرح پیش فروش نفت به مردم از یکشنبه آینده

نخستین مرحله از فروش اوراق سلف نفتی با عرضه بیش از 500 هزار بشکه نفت یک شنبه آینده 26 مرداد ماه در تالار بورس انرژی عرضه خواهد شد.

15 مهر 1399

امکان فروش 60 درصد سهام عدالت برای همه ، کسانی که روش غیرمستقیم را انتخاب نموده اند باید تغییر شرایط دهند

مدیر برنامه ریزی شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار کشور با اشاره به امکان فروش 60 درصد سهام عدالت از این هفته گفت: کسانی که روش غیرمستقیم را انتخاب نموده اند نیز می توانند در سامانه تغییر شرایط دهند و سهام خود را بفروشند.

12 مهر 1399

جزئیات نخستین مرحله از فروش اوراق سلف نفتی در بورس انرژی

خبرنگاران : نخستین مرحله از فروش اوراق سلف نفتی با عرضه بیش از 500 هزار بشکه نفت یک شنبه آینده 26 مرداد ماه در تالار بورس انرژی عرضه خواهد شد.

10 مهر 1399

روزگار سخت ناشران برای مقابله با تأثیر کرونا بر بازار کتاب ، کاهش درآمد کتاب فروشی ها در مقابل افزایش هزینه ها

به گزارش خبرنگاران کتاب و کتاب خوانی پیش از شیوع ویروس جهان گیر کرونا هم با مسائل زیادی روبرو بود و به تبع فروش کتاب هم آنچنان که شایسته جامعه ایرانی باشد، بالا نبود. شیوع موج جدید ویروس دوباره شرایط بازار کتاب را تحت تاثیر قرار داده است.

10 مهر 1399

جداسازی کارگران کرونایی شهرداری تهران

مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران درباره اقدامات صورت گرفته از سوی این شرکت برای پیشگیری از ابتلای کارگران شهرداری به ویروس کرونا شرح داد.

9 مهر 1399

تصویب طرح دو فوریتی جاماندگان سهام عدالت

نماینده ساری گفت: دو فوریت طرح جاماندگان سهام عدالت در کمیسیون اجتماعی مجلس تصویب شده است.

8 مهر 1399

علی نژاد: ایران در والیبال آسیا حرف اول را می زند

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزیر ورزش و جوانان با بیان این که هر موفقیتی نیازمند برنامه ریزی، تفکر و کار تیمی است، تاکید کرد: فدراسیون والیبال باید الگوی سایر فدراسیون ها باشد.

4 مهر 1399

آیا ترامپ دو دشمن دیرینه خود یعنی تهران و پکن را به یکدیگر نزدیک نکرده است؟

ایرنا نوشت: اندیشکده اوراسیا ریویو روز شنبه در گزارشی کوشش های آمریکا برای منزوی ساختن ایران با اعمال فشار و تحریم ها را نه تنها عبث خواند، بلکه اضافه نمود: این اقدامات نه تنها ایران را به انزوا نکشانده که باعث نزدیک تر شدن تهران و پکن و همکاری های بلند...

1 مهر 1399

دکوراسیون اتاق کار و مطالعه : از نحوه چیدمان تا وسایل مورد احتیاج

در عصر امروزی، تعداد بیشتری از متخصصان در حال تغییر ظاهر و دکوراسیون کاری خود هستند، آن ها به جای کار در یک فضای اداری، کار در خانه را انتخاب می نمایند. اگر آماده ساختن چنین فضایی برای دکوراسیون اتاق کار و مطالعه خود هستید، اولین چیزی که به آن احتیاج خواهید...

30 شهریور 1399

کدام استارت آپ ها در ایام کرونا خوش درخشیدند؟

رئیس مرکز فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری با بیان اینکه بیشتر استارت آپ ها در شرایط شیوع کرونا خوش درخشیدند، گفت:حوزه های فین تک، فراوری محتوا، آموزش و... توانستند رشد نمایند.

21 شهریور 1399

تلاش برای احیا و برندسازی فرش دستباف ایران

ایرنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، تلاش برای احیا و برندسازی فرش دستباف ایران صورت می گیرد.

21 شهریور 1399

حرفهای انگلیس درباره حقوق بشر توخالی است

به گزارش خبرنگاران، گاردین در گزارش خود با اشاره به حکم اعدامی که دولت بحرین برای محمد رمضان و حسن موسی در نظر گرفته، این شرایط را نشانه توخالی بودن حرف های انگلیس درباره حقوق بشر دانست.

19 شهریور 1399

شروع پیش فروش K132 و 8 محصول دیگر ایران خودرو

گروه صنعتی ایران خودرو محصول جدید خود را به برنامه پیش فروش تیرماه افزود که طی آن، فروش مشارکت در فراوری محصول پروژه K 132 در دو نوع دستی و اتوماتیک و هشت محصول دیگر این خودروساز از امروز (چهارشنبه) شروع می گردد.

17 شهریور 1399

از ابتدای سال تا به امروز واردات آیفون ممنوع است ، فروش گوشی های قاچاقی در بازار

عضو انجمن واردکنندگان موبایل در پاسخ به این پرسش که چرا گوشی های بالای 300 یورو در سایت های فروش آنلاین دیگر موجود نیست؟ به خبرنگاران گفت: علت عدم فروش گوشی در برخی سایت ها به دلیل کمبود برخی مدل ها در بازار است. گوشی های آیفون از ابتدای سال تا به امروز ثبت...

15 شهریور 1399

ستاری: شرکت های دانش بیان 300 هزار شغل ایجاد کردند

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: در حال حاضر 5300 شرکت دانش بنیان داریم که در سال قبل 300 هزار شغل ایجاد کردند و میزان فروش آن ها هم 120 میلیارد تومان بود.

14 شهریور 1399
تعداد: (163)