تحلیل مجری شبکه لندنی الحوار درباره شرایط مالی کشور: ایران کشور بزرگ و قدرتمندی است

به گزارش تور ایران، مجری ضد ایران یکی از شبکه های عرب زبان، با بیانی شفاف تحلیل جالبی درباره سیاه نمایی غرب درخصوص شرایط مالی ایران مطرح می نماید.

تحلیل مجری شبکه لندنی الحوار درباره شرایط مالی کشور: ایران کشور بزرگ و قدرتمندی است

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

به گزارش خبرنگار، ایران اسلامی از همان اوایل انقلاب با تحریم های مختلف از سوی کشورهای غربی و متحدانشان روبرو بود. تحریم های یکجانبه ای که تنها هدفش فلج کردن اقتصاد و به دنبال آن از بین بردن روحیه مقاومت در میان مردم ایران است.

مجری شبکه لندنی الحوار: ایران، ترامپ را به سوراخش برگرداند + فیلم

در سال ها اخیر حتی این تحریم ها تشدید یافته است و دشمن از هر سو کوشش می نماید تا با اعمال فشار بیشتر به هدف خود یعنی براندازی نظام نزدیک گردد. در کنار این جنگ تمام عیار مالی، جنگ روانی یا همان جنگ نرم هم در جریان است. کشورهای غربی به ویژه ایالات متحده آمریکا با فشار حداکثری به ایران و صرف هزینه های میلیارد دلاری در راستای تخریب روحیه صبر و ایستادگی و تزریق ناامیدی به مردم ایران در پی اجرایی کردن برنامه خود است. واشنگتن با اعمال فشار و قلدری سعی دارد تا کشورهای همسایه را هم علیه ایران برانگیزد و راه هر گونه همکاری آنها را با جمهوری اسلامی ببندد. اما واقعیت چیز دیگری است.

درست است که ایران عزیز به دلیل اعمال فشار و تحریم، شرایط نسبتا سختی را می گذراند اما همه می دانند که اینها موقتی است و ملت شریف این روزها را هم با صبر و استقامت مضاعف پشت سر خواهد گذاشت؛ حقیقتی که دشمنان کوشش می نمایند با سیاه نمایی تحریفش نمایند.

ویدئویی که در ادامه ارائه شده است بخشی از تحلیل مجری یکی از شبکه های عرب زبان درخصوص شرایط مالی ایران است که در نوع خود جالب است؛ صالح الارزق مجری ضد ایرانی است که در یکی از شبکه های عربی در لندن علیه مواضع ایران و حزب الله گفته های بسیاری داشته است، اما حالا در یکی از برنامه هایش آشکارا به قدرت ایران اعتراف نموده و تحلیل های قابل تاملی درباره وضعیت مالی کشورمان ارائه دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 10 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 448

به "تحلیل مجری شبکه لندنی الحوار درباره شرایط مالی کشور: ایران کشور بزرگ و قدرتمندی است" امتیاز دهید

1 کاربر به "تحلیل مجری شبکه لندنی الحوار درباره شرایط مالی کشور: ایران کشور بزرگ و قدرتمندی است" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحلیل مجری شبکه لندنی الحوار درباره شرایط مالی کشور: ایران کشور بزرگ و قدرتمندی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید