علاقه مندی عمان به بهره گیری از تجربه های سینمایی کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان

به گزارش تور ایران، رئیس انجمن سینمای عمان اظهار امیدواری کرد که تجربه های کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان به ویژه در حوزه سینمای کودک در اختیار این کشور قرار بگیرد.

علاقه مندی عمان به بهره گیری از تجربه های سینمایی کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان

با تور عمان از نگین خاورمیانه دیدن کنید.

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه تور ایران تور ایرانپویا، خالد الزداجی، کارگردان و رئیس انجمن سینمای عمان که در رأس گروهی از فعالان و دانش آموختگان سینمای این کشور از کانون دیدن می کرد با مشاور عالی مدیرعامل و معاون فراوری کانون به گفت و گو و گفتگو پرداخت.

وی با اظهار خرسندی از آشنایی با کانون یادآور شد: تجربه فعالیت های سینمایی در عمان به طور کلی پیشینه چندانی ندارد و در واقع سینمای عمان با کوشش تشکل های غیردولتی در حال برداشتن گام های اولیه خود است و در این راه امیدواریم از تجربه های کانون به ویژه در حوزه سینمای کودک و نوجوان استفاده کنیم.

در این نشست که با حضور مسلم اکبری رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در مسقط پایتخت عمان برگزار گردید، محمد علی شامانی، مشاور عالی مدیرعامل و مناف یحیی پور معاون فراوری کانون در سخنان خود اظهار امیدواری کردند که با استمرار ارتباط و تعامل، زمینه گسترش همکاری ها و تبادل تجربه های دو طرف در فعالیت های فرهنگی و به ویژه حوزه سینمای کودک و نوجوانان فراهم گردد.

این دو مسوول ضمن معرفی کانون و موفقیت ها و توانایی های آن، درباره وضعیت و فعالیت های فرهنگی ویژه بچه ها در مراکز کانون در سراسر کشور شرح دادند.

آنان همچنین به معرفی توان فراوریی و ارایه اطلاعاتی درباره فراوری انواع کالاها و محصولات فرهنگی در کانون پرداختند.

گروه عمانی با حضور در مجتمع کانون تهران از کتاب خانه مرجع کانون نیز بازدید کردند و در این بازدید در جریان امکانات و قابلیت های این کتاب خانه قرار گرفتند.

منبع: تسنیم
انتشار: 15 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 567

به "علاقه مندی عمان به بهره گیری از تجربه های سینمایی کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علاقه مندی عمان به بهره گیری از تجربه های سینمایی کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید