مرد همسرکش: زنم با مرد کابینت ساز رابطه داشت

به گزارش تور ایران، ایران نوشت: یک سال قبل مردی با مراجعه به پلیس ادعا کرد در یک جنون آنی همسرش را به قتل رسانده. مأموران به محل حادثه در شهرری رفتند. شواهد نشان می داد که زن جوان در حالی که شالی دور گردنش پیچیده شده بود بر اثر خفگی جان باخته است.

مرد همسرکش: زنم با مرد کابینت ساز رابطه داشت

با انتقال جسد به پزشکی قانونی، حسن متهم به قتل مورد بازپرسی نهاده شد و در تشریح ماجرا گفت: چند ماه پیش خانه ای خریدم، اما کابینت نداشت. شخصی برای ساختن کابینت به خانه مان آمد پس از اتمام کار در حالی که فکر می کردم دیگر در زندگی مان دغدغه ای نداریم متوجه تغییر رفتار همسرم شدم و به او شک کردم.

هربار که در این باره با او حرف می زدم مینا قضیه را انکار می کرد و می گفت که خیالاتی شده ام، اما همواره تلفنش اشغال بود و ادعا می کرد که با خواهر و مادرش حرف می زند تا اینکه یک روز وقتی به خانه آمدم او با ترس و نگرانی تلفنش را برداشت و همه پیامک هایش را پاک کرد و بعد هم شخصی پشت سرهم با او تماس می گرفت و مینا هم تلفنش را قطع می کرد. با اصرار تلفنش را گرفتم و به آن شماره زنگ زدم و متوجه شدم که آن شخص همان کابینت سازی است که به خانه ما آمده بود.

وی در ادامه اضافه کرد: خیلی ناراحت شدم وهمان موقع به همسرم گفتم اگر می خواهی می توانی از من جدا شوی. او نیز با خونسردی در چشمانم نگاه کرد و گفت مدتهاست دیگر دوستم ندارد و در این چند سال هم فقط من را تحمل نموده است و حالا هم حاضر است به هر قیمتی از من جدا گردد. با شنیدن این حرف ها در یک لحظه کنترلم را از دست دادم و شالی که سرش بود را دور گردنش پیچیدم و بعد هم سرش را داخل سطل آبی که آنجا بود فرو بردم تا خفه شد. همان موقع پشیمان شدم و سعی کردم او را احیا کنم، اما نشد.

به این ترتیب متهم برای بازسازی صحنه جرم به محل حادثه برده شد و او بار دیگر آنچه اتفاق افتاده بود را شرح داد و گفت: من از کارم پشیمانم. من و مینا همدیگر را دوست داشتیم و زندگی مان خوب بود. حتی حاضر بودم او را ببخشم، اما همسرم اصلاً پشیمان نبود و خیلی راحت به من گفت که حاضر نیست به زندگی با من ادامه دهد. همین حالا هم دیگر دوست ندارم زندگی کنم و مرگ برایم بهتر از زنده ماندن است. هر مجازاتی که اولیای دم برایم در نظر بگیرند می پذیرم. کاش به جای همسرم خودم را می کشتم.

پس از اعترافات متهم و تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست، پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد و متهم بزودی محاکمه می گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 18 دی 1399 بروزرسانی: 18 دی 1399 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 1512

به "مرد همسرکش: زنم با مرد کابینت ساز رابطه داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرد همسرکش: زنم با مرد کابینت ساز رابطه داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید