خبرنگاران دبیرخانه ستاد انتخابات گنبدکاووس شروع به کار کرد

به گزارش تور ایران، گنبدکاووس - خبرنگاران - دبیرخانه ستاد انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای شهر و روستا برای انجام فرایندهای این رخداد عظیم سیاسی در روز 28 خرداد سال آینده، صبح امروز یکشنبه باحضور فرماندار، امام آدینه و مسوولان اجرایی گنبدکاووس در محل فرمانداری ویژه این شهرستان شروع به کار کرد.

خبرنگاران دبیرخانه ستاد انتخابات گنبدکاووس شروع به کار کرد

فرماندار ویژه گنبدکاووس در مراسم شروع به کار دبیرخانه ستاد انتخابات در این شهرستان گفت که این ستاد با همکاری و همراهی هیات های نظارت و بازرسی و دیگر حوزه های مرتبط، آمادگی کامل برای برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند با مشارکت حداکثری مردم در 28 خرداد سال آینده را دارد.

عبدالقدیر کریمی اضافه نمود: برای حضور حداکثری مردم و افزایش شور انتخاباتی، در سه ماه باقی مانده تا زمان برگزاری این رخداد عظیم سیاسی از ظرفیت و نفوذ معنوی تمامی افراد تاثیرگذار از جمله معتمدان و عظیمان، هنرمندان، ورزشکاران و لیدرهای فضای مجازی این شهرستان استفاده می گردد.

وی، میزان مشارکت مردم گنبدکاووس در انتخابات دوره های قبل را خوب توصیف و ابراز امیدواری کرد که مردم این شهرستان مرزی با وجود همه تنگناها و محدودیت های ناشی از تحریم ظالمانه آمریکا و دولت های استکباری، همچون گذشته با درک مسائل و ملاحظات کشور در این انتخابات پیش رو نیز حضوری پرشور داشته باشند.

کریمی افزود: ستاد انتخابات در گنبدکاووس نیز برنامه هایی را برای روشنگری و آگاهی مردم نسبت به اهمیت و حساسیت انتخابات 1400 در دستور کار دارد و کوشش خواهد نمود تا شرایط مناسب و رقابتی برای افزایش حضور اقشار مختلف مردم در این عرصه فراهم نماید.

فرماندار ویژه گنبدکاووس همچنین توضیح داد که پیش بینی برگزاری نشست هایی با حوزه های تاثیرگذار جامعه مانند علمای اهل سنت و تشیع، معتمدان و لیدرهای اجتماعی و سیاسی در 2 بخش مرکزی و داشلی برون این شهرستان شده است تا از ظرفیت و نفوذ معنوی آنان در یک فضای قانونی، سالم و شفاف و بدور از جانبداری از نامزد یا نامزدهایی، برای افزایش انگیزه مردم جهت حضور در انتخابات استفاده گردد.

وی اضافه نمود: کوشش داریم تا فضای انتخاباتی در گنبدکاووس طی سه ماه آینده به تدریج به سمت افزایش حضور مردم در این رویداد سیاسی پیش برود و در روزهای پایانی خرداد سال آینده، این شور و شوق به اوج خود برسد تا شاهد برگزاری انتخاباتی سالم با مشارکت حداکثری مردم باشیم.

کریمی افزود: مطابق جدول زمان بندی اعلام شده از سوی ستاد انتخابات کشور، نام نویسی برای نامزدی در انتخابات شوراهای اسلامی شهر همزمان با سراسر کشور در 2 شهر گنبدکاووس و اینچه برون از 20 تا 26 اسفند به مدت یک هفته و شورای اسلامی روستاها از 16 تا 22 فروردین سال آینده انجام خواهد شد.

به گزارش خبرنگاران، انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایر همزمان با نخستین میان دوره ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و دومین میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، 28 خرداد 1400 برگزار می گردد.

گنبدکاووس با 370 هزار نفر جمعیت دومین شهرستان عظیم استان گلستان است.

منبع: ایرنا
انتشار: 14 فروردین 1400 بروزرسانی: 14 فروردین 1400 گردآورنده: iraniro.ir شناسه مطلب: 1675

به "خبرنگاران دبیرخانه ستاد انتخابات گنبدکاووس شروع به کار کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران دبیرخانه ستاد انتخابات گنبدکاووس شروع به کار کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید